+371 671-38-390

Produkcija

SERVISS

Uzņēmums SIA Motors & Transmissions (Latvija) sniedz sekojošos pakalpojumus:

Mini-TEC būvniecība no projekta līdz atslēgai
Mini-TEC būvniecība no projekta līdz atslēgai
Dzinēju atjaunošana
Dzinēju
atjaunošana
Pilns servisa līgums
Pilns
servisa līgums
Tehniskais atbalsts
Tehniskais
atbalsts

SIA MOTORS & TRANSMISSIONS (LATVIJA)

Oficiālais uzņēmumu TEDOM a.s. un Caterpillar Energy Solutions GmbH (MWM GmbH) dīleris.


MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

Pilns pakalpojumu komplekss
Pilns pakalpojumu komplekss
Servisa līgums
Servisa līgums
Kvalitātes garantija
Kvalitātes garantija
Projektu finansēšana
Projektu finansēšana
Visas rezerves daļas noliktavā
Visas rezerves daļas noliktavā
Kvalitatīva energoiekārta
Kvalitatīva energoiekārta

KONTAKTI

ParkerStore
ParkerStore

ParkerStore — tas ir starptautiskais tīkls preču realizācijas un pakalpojumu sniegšanas sfērā, kas saistītas ar piedziņas tehnoloģiju un vadības sistēmām. ParkerStore atbalsta lielākais uzņēmums Parker Hannifin Corp.

DETALIZĒTĀK
SIA Motors & Transmissions
SIA Motors & Transmissions

Uzņēmumu Parker Hannifin Corp. un Tedom a.s. oficiālais pārstāvis Latvijā.

DETALIZĒTĀK
Объекты сельского хозяйства

Когенерационные системы широко применяются в тепличном хозяйстве.

Преимущества использования когенерации очевидны в сравнении с обычными процессами выработки электроэнергии. Самыми важными среди них являются увеличение эффективности использования топлива до 93% и возможность автономной работы систем когенерации. Новая технология выгодна еще и тем, что позволяет использовать вторичные энергетические ресурсы, или продукты сгорания природного газа, такие как углекислый газ, который выступает в качестве удобрения и способствует интенсивному росту растений.

Таким образом, когенерационная система является идеальной технологией для тепличного хозяйства и позволяет увеличить урожайность, постоянно вырабатывать углекислый газ и тепло при безопасной эксплуатации.

Объекты социальной инфраструктуры

Будет дополнено

Очистные сооружения, мусорные свалки

Будет дополнено

Буровые вышки, угольные шахты

Будет дополнено

Новые жилые комплексы

Будет дополнено

Промышленные предприятия

Будет дополнено

Бассейны, торговые центры, развлекательные комплексы

Будет дополнено

FINANSĒŠANA
FINANSĒŠANA

Projekta realizācijai tiek piedāvāti komerckredīti un apdrošinātie aizdevumi gan tieši no piegādātāja bankas, gan arī no klienta bankas.

IMPORTĒTĀJA TIEŠĀS KREDITĒŠANAS SHĒMA

IMPORTĒTĀJA KREDITĒŠANAS SHĒMA CAUR BANKU

1 2 3 4 5 6 7
INŽENIERIJAS PROJEKTA PIEGĀDE
INŽENIERIJAS PROJEKTA PIEGĀDE

Palīdzība projekta sagatavošanā, energoefektivitātes koncepta izstrāde, iekārtu izvietojums un atlase, vērtēšana, līguma sagatavošana, projekta vadība, konsultāciju pakalpojumi.

1 2 3 4 5 6 7
PIEGĀDE IEKĀRTAS
PIEGĀDE IEKĀRTAS

Enerģijas iekārtas, kas balstītas uz gāzes dzinējiem MWM un TEDOM, kā arī to rezerves daļas tiek piegādātas tieši no ražotāja bez jebkādiem starpniekiem. Tādā veidā organizēta loģistikas shēma ļauj maksimāli ātri un uzticami izpildīt klientu pasūtījumus. Svarīgs faktors mūsu darbā ir visu rezerves daļu esamība noliktavās, tā ir priekšrocība laika ziņā un minimāla iekārtu dīkstāve.

1 2 3 4 5 6 7
IEKĀRTU PALAIŠANA EKSPLUATĀCIJĀ
IEKĀRTU PALAIŠANA EKSPLUATĀCIJĀ

Īpaši apmācīti uzņēmuma “Motors & Transmissions” speciālisti veic koģenerācijas stacijas montāžu un nodošanu ekspluatācijā saskaņā ar rūpnīcas-ražotājas prasībām, kas ļauj palaist iekārtu ekspluatācijā pēc iespējas ātrākā laikā. Kompetenta un kvalificēta pieeja nodošanas laikā nodrošina visa aprīkojuma drošu un nepārtrauktu darbību.

1 2 3 4 5 6 7
PASŪTĪTĀJA PERSONĀLA APMĀCĪBA
PASŪTĪTĀJA PERSONĀLA APMĀCĪBA

Visos elektroenerģijas iekārtas izmantošanas posmos tiek veikta Pasūtītāja personāla apmācība un konsultēšana uzturēšanas un apkalpošanas jautājumos. Turklāt, tiek piedāvāta iespēja mācīties ražotāju rūpnīcās.

1 2 3 4 5 6 7
GARANTIJAS APKALPOŠANA
GARANTIJAS APKALPOŠANA

Rīkojoties kā uzņēmuma TEDOM a.s. dīleri, mēs piedāvājam tikai oriģinālās iekārtas, kvalitāti un augstu nodiluma pakāpi garantē rūpnīcas-ražotājas 24 mēnešu laikā no dienas, kad iekārta tika palaista ekspluatācijā.

Šī perioda laikā mums ir tiesības veikt bojāto iekārtu remontu un defektīvo detaļu garantijas nomaiņu.

Pēc rūpnīcas garantijas termiņa beigām klientam ir iespēja pagarināt garantiju līdz 2-viem gadiem ar noteikumu, ka tiek noslēgts servisa līgums (skatieties ilgtermiņa pakalpojumu līgumus).

1 2 3 4 5 6 7
TEHNISKAIS ATBALSTS
TEHNISKAIS ATBALSTS

Ilgai un nevainojamai koģenerācijas iekārtas darbībai ir nepieciešama kvalitatīva un profesionāla apkalpošana. Mūsu uzņēmumam ir visi resursi, lai paildzinātu iekārtu ekspluatācijas termiņu. Apmācīti ražotāja rūpnīcā, kvalificēti tehniskie speciālisti ir gatavi veikt jebkādas sarežģītības darbus ar minimālu dīkstāvi, ar garantētu kvalitāti un uzticamību. Iekārtas remontam tiek izmantotas tikai oriģinālās detaļas, materiāli, tehniskie šķidrumi un aprīkojums.


1 2 3 4 5 6 7

Когенерация - комплексные решения

Когенерация – это процесс одновременной выработки электричества и теплоэнергии, которая используется для нужд теплоснабжения. Благодаря своей высокой эффективности (коэффициент использования тепла топлива может составлять 90% и выше) когенерация широко используется в малой энергетике.

Когенерация входит в состав процесса тригенерации – совместной выработки электричества, тепла и холода. Тригенерационные установки эффективны в теплое время года, когда нет необходимости в обогреве помещений. Выработанное тепло в таком случае используется для работы холодильных установок, что сохраняет высокий КПД энергооборудования.